حزب وطن قبلا از تولد سقط شد

چهارشنبه 13 مهر‌ماه سال 1390


باعث تعجب است حزب وطن پیش از آنکه تولد یابد سقط شود و برای دومین بار بمیرد یکبار با مرگ خونخوار کمونیست کشورمان نجیب الله که جیره خوار هند و روسیه بود و چه اینبار که با جیره خواری هند تصور می کرد می تواند ملت مظلوم ما را بفریبد که این خیال خام است . این حزب در چندین مطلب به قلم نیروهای خویش دهها و بلکه بیشتر توهین به شخصیتهای محترم و عزیز مردم ما روا داشته که در زمانی دیگر آنها را پیشکش خواهم نمود .

در سایت کابل پرس خواندم که سایت این حزب معلوم الحال و سایت دروغپرداز مصالحه ملی در ایران تعطیل و مسدود شدند. باید به جانشینان نجیب الله تبریک گفت که آنقدر بد بو و متعفن هستند که پیش از نمایش خود رابطه خارجیشان را با نزدیکترین و قوی ترین کشور به افغانستان به خرابی کشانده اند . برای آنکه بدانید این حزب مفلوک چه کره مطالب زیر را بخوانید :دو مطلب کوتاه از بخش نظرات سایت کابل پرس :


مسدود شدن سایت حزب وطن افغانستان در ایران

در پی حمله شدید حزب وطن افغانستان به "ارد بزرگ" در طی مقاله ایی که تیتر بخشی از آن ( ارد بزرگ یا شیطان بزرگ ) بود این سایت به همراه سایت مصالحه ملی افغانستان در ایران از سوی بخش نظارتی اینترنت ملی مسدود شد .
لازم به ذکر است در مقاله حزب وطن (هواداران نجیب الله) به برهان الدین ربانی و احمد شاه مسعود نیز حمله شده بود دیگر کسانی که حزب وطن آن ها را جیره خوار ارد بزرگ و استخبارات ایران نامیده بود عبارتند از : لطیف پدرام ، بصیر کامجو ، فوزیه کوفی ، برهان الدین ربانی ، دکتر عبدالله، یونس قانونی ، همت فاریابی ، بیژند پور ، مخدوم رهین ، ثریا بها ، شـــهرانی ، فضل احمد طغیان ، احمد شاه سرخابی ، نجم الدین اخگر کاویانی ، فرید مزدک ، غلام دستگیر پنچشیری .

مقاله حزب وطن را در آدرس های زیر می توانیذ ببینید :
سایت حزب وطن افغانستان :
http://www.hezbe-watan.com/dokument...

سایت مصالحه ملی :
http://www.mosalehaimeli.org/index....و دومین مطلب :


حزب وطن افغانستان از ابتدای شروع به کار مجدد خود ، طی ماههای اخیر سعی در زمزمه شعار صلح و دوستی و برادری را داشت گویا این ماسک چندان بر چهره این حزب دوام نیاورد و جانشینان نجیب الله چهره واقعی خود را خیلی زود به نمایش گذاردند آنها ضمن توهین به تاجیک تباران و همچنین یاران کرزی عملا بخش بزرگی از مردم افغانستان را در برابر خود قرار دادند از سوی دیگر برای محبوب کردن کشور هند تمامی همسایگان افغانستان و از جمله ایران را به شرارت متهم نمودند .
حزب وطن پا را از این هم پیشتر نهاده و حکیم ارد بزرگ ، کسی که در مورد نقش او در تحولات 15 سال گذشته افغانستان صحبت های بسیاری در جریان است و گفته می شود با احمد شاه مسعود و برهان الدین ربانی روابط دوستانه ایی داشته است تمام نسبت های ناروایی که به ذهنشان می رسیده را روا داشته اند در بخشی از مطلب این حزب می خوانیم :


« تا امروز از موجودیت جوخه های (I.S.I ) در گذشته و حال به رهبری دژخیم های شناخته شده چون جنرال اختر ، جنرال حمید گل ، جنرال امام ، جنرال اسلم بیک ، نصیرشاه بابر ، جنرال اشفاق احمد پاکستانی که در عقب هر انفجار ، کشتار ، ترور ، تخریب و غارت در افغانستان قرار داشتند و هم اکنون نیز دست دارند . در مورد تجهیز ، تمویل طالب ها با کلاشنکوف چینایی ، استنگر دزدی شده امریکایی توسط ... ایران مطالب نشر گردیده است . و اما از دسیسه بزرگ هژمونیسـتی تنگ نظرانه ایران که هدفش توسعه و برتری جوی ... است تا در افغانستان توسط عمال داخلی خود شرایط ناگوار تفرقه ، شقاق قومی ، ملیتی ، مذهبی ، زبانی و سمتی را تشدید با تلاش همه جانبه استخباراتی شاخه های از وزارت اطلاعات ج.ا. ایران که عبارت است ازسپاه پاسداران ، بسیجی ها ، و سربازان گمنام امام زمان و در همکاری و شبکه قدس ، موســسـه خیریه خمینی که سرتا سر افغانستان گسترده و فعال است و کمیته های فرهنگی ایران در داخل خاک افغانستان فعالیت های استخباراتی دارند تا افغانستان را تجزیه قسمت های غرب کشور هرات ، غور ، فراه و نیمروز با آمون هلمند یا جـــیهــون نیمروز به ایران الحاق نمایند اگاهی دقیق وجود ندارد که در عقب این نیات شوم و استیلا گرانه... ایران [ کی ؟ ] قرار دارد و [ چگونه فعالیت دارند ؟ ]
در عقب این ( پروژه آرمانی ایران ) در کنار صد ها ( سربازان گمنام امام زمان ) که نام مخفی کارمندان وزارت اطلاعات است و سپاه پاسدارانو بسیجی ها و شبکه قدس رهبری منظم آنرا به اصطلاح فیلسوف ساختگی استخبارات ایران ( اطلاعات ) فرد مجهول ، بی هویت ، سوال برانگیز [ ارد بزرگ ] یاســـــــــــــــــــرگرد ( دگروال ارد بزرگ ) قرار دارد که ضرورت است این خصم سوگند خورده را که در داخل افغانستان صدها شبکه ، کمیته ، رزدنتوری دارد مفصل با جنایات و نیات شومش شناخت تا با دست پر به افشا چهره پلید او پرداخت
«ارد بزرگ » یا « شـــــــــــــــــیطان بـزرگ!!!»
پادشاه ( شـــیا طین ) در ایران کسی نیست جز [ارد بزرگ ]. او مرجع فساد و اختلال در ایران و جهان است . آغشته به جنون تعصب نژادی موهوم و در عین حال از انسانیت بیزار است نگاه او چنان که در نظریه قاره کهن اش دیده می شود آفت بار ، و پرتعفن است بسیاری از شیاطین ایران ، افغانستان رشد ظاهری خود را مدیون فتنه او میدانستن و میدانند . [ ارد بزرگ ] با سخنان و نظریات شیطانیش روح امید و زندگی را از قلب و روح جوانانو نسل امروز ایران و افغانستان پاک نموده در عوض تخم نفرت ، کینه ، نفاق ، شقاق و فساد را کشت میکند [ ارد بزرگ ]دوست رژیم ... ایران دشمن جوانان است . نشریات بیشمار از طرف دستگاه استخبارات ایران در وصف بزرگ نمایی و فیلسوف بودن [ ارد بزرگ] این بنیان گذار تفتن و شقاق کشورهای دری زبان و تاجکی زبان افغانستان و تاجکستان چاپ به مشتریان دائمی اندیشه های این شیطان بزرگ منحیث آئین نامه و دستور ارسال و پست میگردد که صدها نسخه آن در پنچشیر ، بدخشان ، خواجه بهاوالدین ولایت تخار ، اندراب ولایت بغلان و جوزجان و اکنون کابل ، بامیان ، هرات ، فراه و نیمروز یافت و موجوئ است و برای نوکرانش قابل احترام و اجرأ است [ دوست نزدیک او با احمد شاه مسعود بود ؟!!!]
( استاد و رهبر واقعی اتحاد و مقاومت شمال افغانستان ارد بزرگ )(!!!) با رد نظریه دهکده کوچک جهانی و اعتقاد به اینکه[ در دنیای امروز برتری از آن فرهنگ های متعالی همچون اندیشه ایرانی است ؟ !!]
علاقه سران و مهره های معلوم و پنهان اتحاد و مقاومت به اصطلاح شمال افغانستان به او هم خود حدیثی مفصلی است . در سایت هوادران رییس جمهور تاجیکستان نام او را می بینید تا نمایندگان ارشد و حتی هیئت رییسه مجلس افغانستان و حتی هواداران رییسان جمهور گذشته افغانستان اقای ربانی ، همه جا یاد و نام اوست . نکته بارز عملکرد[ ارد بزرگ ]در آن است که به هیچ وجه خود را آغشته درگیریهای روزمره اجتماعی سیاسی افغانستان و تاجکستان نمی کند و همواره همه به گونه خاص شیادانه صدای جدا طلبی ، الحاق پذیری ، طرح خراسان بزرگ ، ایجاد فدرالیزم ، برتری نژادی ، زبانی و تحمل نکردن حاکمیت های ملیت های برزگ فرا می خواند و دستور میدهد این در حالی است که در همه جا اتحاد ملیتهای با هم برادر افغانستان انتقاد نموده و خواستار حرکت و جوشش نسل فریب خورده و یا خریده شده میگردد .
بی شک ارد بزرگ برجسته ترین کار شناس و طراح تجزیه افغانستان در حال حاضر در دستگاه رژیم ... ایران است که هم ردیف و هم طبق با جنرال حمید گل پاکستانی بوده . - تا کنون در دهها کتاب ، وجیبه ، دستور به اشکال گوناگون به طرح نظریات و افکار او مبنی بر الحاق خراسان افغانستان با خراسان اشغال شده ایران ، تجزیه قسمت های از افغانستان و الحاق آن با ایران و به افغانستان گسیل و ارسال گردیده است- از دوستانش می توان به احمد شاه مسعود ، لطیف پدرام ، بصی کامجو ، درویش دریا دلی ، رحمت الله بیژند پور ، بشیر بغلانی ، نجم الدین کاویانی ، فرید مزدک ، امان الله استوار ، فضل احمد طغیان ، پیکارگر ، اسد الله کشتمند ، رسول رهین ، احمد ولی مسعود ، تورن اسماعیل ، مخدوم رهین ، مسعود خلیلی،عنایت الله شهرانی ، خواجه بشی احمد صدیقی ، محبوب الله کوشانی ، واحد فیضی ، نادیه فضل ، همزه واعظی ، دستگیر پنجشیری و جان محمد پنجشیری نام برد اشاره کرد .او بسیاری روابط و ضوابط نزدیک کاری استخباراتی با احمد شاه مسعود در پنج سال پایانی زندگی او داشت به خاطر ارتباط با او از یک چریک صرفا مذهبی تبدیل به یک تجزیه طلب ، الحاق پذیر نمود . »


به نظرتان مطالب حزب وطن نشانه آشتی جویی و دوستی با دیگر گروه های سیاسی افغانستان دارد؟
این چهره واقعی بازماندگان دولت سوسیالیستی نجیب الله است که امروز با نقاب دموکراسی خواهی پیش آمده اند . به نظر می رسد دولت هند این بار کمی زیاده روی کرده است . استراتژیستهای این کشور باید کمی آرامتر در پی مقاصد خویش باشند . چاپاندن یک گروه بیمار در لباس دموکراسی چندان هم ساده نیست . مخصوصا اگر آن گروه بازماندگان دستگاه امنیتی ببرک کارمل و نجیب الله باشند .نظرات (2)
الله اکبر
نفرین به دشمنان مسعود بزرگ و ارد بزرگ
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد